Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Taşın Nedir?

Sıkça Sorulan Sorular aşağıda listelenmiştir.

Hemen Taşın Mobil Teknoloji Anonim Şirketi tarafından nakliyat sektöründe hizmet vermek amacıyla, ev taşıma, ofis taşıma ve eşya depolama alanında tecrübeli uzman kadrosuyla kurulan web, apple  store ve google play store’da hizmet veren bir nakliye firmasıdır. Hemen Taşın, aile firması olup kendi personelleri ile sorunsuz taşıma hizmetine ihtiyaç duyan müşterileri (kurumsal, bireysel) bir araya getiren sabit ve değişmeyen fiyat politikasına sahip bir firmadır.

Hemen Taşın’ı çağırmak için üyelik gerekli midir?

Hayır, Hemen Taşın web sitesi üzerinden taşıma talebinde bulunabilmeniz için sadece telefon ve mail bilgilerinizi girerek hızlıca teklif al iletişim formu ya da mail yolu ile, anında Hemen Taşın Mini, Large veya XLarge araçlarından birini çağırabilir, evinizi taşıma için anında standart fiyat ve ek hizmetler ile değişmeyen fiyatlar üzerinden evinizi taşıtabilirsiniz.

Neden Hemen Taşın’ı kullanmalıyım?

Hemen Taşın nakliye ihtiyacınızı taşıma sonrasında değişmeyen ve uzaklık üzerinden hesaplama algoritması ile standart bir fiyat ile taşımaktadır. Ek olarak, ev taşıma hizmetlerinde ise, kat bilgisi, asansör veya mesafe gibi bilgilere ihtiyaç duymadan, sabit fiyatlar ile hizmet veren bir pazar yeridir. Kısaca, evinizi veya parça eşyanızı taşırken “fiyat değişecek mi?, nakliyeciye ulaşamıyorum acaba gelecek mi?” gibi soruları kendinize sormanıza gerek kalmadan, güvenilir bir şekilde taşımanızı yaptırabilir, tüm taşıma tutarını ister kredi kartı ister nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Nasıl rezervasyon oluşturabilirim?

İster mobil uygulamamızdan www.hementasin.com sitemizden giriş yaparak, mağazadan taşıyalım / evinizi taşıyalım veya parça eşyanızı taşıyalım seçeneklerinden size uygun olan hizmeti seçerek talebinizi oluşturabilirsiniz. Yapacağınınz hizmet seçimi sonrası, parça eşya taşıma hizmeti için Hemen Taşın Mini, Large ve XLarge seçenekleri ve fiyatları görüntülenecektir, ev taşıma hizmeti için oda sayısı üzerinden standart fiyatlarımıza ulaşacaksınız. Tarih seçimi yaptıktan sonra, ilerlediğiniz hizmet için alabileceğiniz ek hizmetler sıralanacaktır, bu seçimleri yaptıktan sonra hızlı üye olma ekranı gelecek ve telefon doğrulaması yapılacaktır. Rezervasyon sonrası “Talebiniz başarıyla oluşturulmuştur.” mesajını göreceksiniz ve aynı zamanda onay SMS’i alacaksınız. Hemen Taşın nakliye ekibi sizi taşıma öncesi arayarak gerekli detay adres bilgilerini alacak ve taşımanızı güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir.

Hemen Taşın’ın avantajları nelerdir?

Hemen Taşın hem bireysel kullanıcılara hem kurumsal kullanıcılara yönelik çözüm üreterek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Müşterilere kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Hemen Taşın fiyat politikası araç kapasitelerine göre açılış ücretleri ve kilometre bazında araç tipine özel bir çarpan ile hesaplanmaktadır. Bu sayede taşıma işlemi sonrası ek ücret ve değişen fiyatlardan korunmuş olursunuz.

Hemen Taşın ile taşınmasını istediğim eşyalarımı takip edebilir miyim?

Hemen Taşın yetkilileri ile 7/24 whatsapp üzerinden tüm taşıma hizmetini takip edebilirsiniz.

Ne zaman sipariş verebilirim?

7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman taşıma hizmeti için rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Hemen Taşın hangi platformlarda mevcuttur?

Hemen Taşın platformuna Sosyal Medya Hesapları ve www.hementasin.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Hemen Taşın uygulamasıyla veya www.hementasin.com sitemiz üzerinden oluşturduğunuz talep akabininde taşımanız tamamen bitince ödeme hesap numaralarımıza veya direkt sorumlu personellerimiz aracalığıyla elden ödeme yapabilirsiniz.

Fiyatlar nasıl hesaplanıyor?

Parça eşya taşıma hizmetlerinde araç tipine göre değişen açılış ücretleri ve kilometre başına araç tipine göre çarpan belirlenerek hesaplama yapılmaktadır. Fiyatlandırmaya ek, isteğe bağlı olarak eşya taşımaya yardımcı eklenebilir, bu hizmet kişi başı sabit olacak şekilde belirlenmiştir. Platform üzerinden rezervasyon oluştururken yaka değişikliği (Avrupa yakasından – Anadolu yakasına, Anadolu yakasından – Avrupa yakasına) ek olarak yaka değişikliği ücreti alınmaktadır. Bu tutar rezervasyon oluşturduktan sonra ayrıca eklenmektedir. Ayrıca eşyalarınızı Anadolu Sigorta ile güvence altına almak isterseniz, uygulama üzerinden sadece 1 tuşla ekleyebilir, taşıma boyunca eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Fatura ne zaman kesilir?

Hemen Taşın ekibi taşımanız gerçekleştikten sonra sizlere E-mail yolu ile E-Faturanız anlık olarak gönderilmektedir.

Hemen Taşın ödemesi ne zaman alınmaktadır?

Hemen taşın ekibi taşımanızı gerçekleştirdikten sonra taşıma ücretiniz alınmaktadır. Eft/Havale ile yapılacak ödemelerde, taşıma yapıldıktan sonra ücret tahsil edilmektedir. Nakit ödemeler ise, taşıma sonrası Hemen Taşın nakliye ekibine yapılmaktadır.

Eşyalarım daha az olduğunda ne yapmalıyım?

Hemen Taşın ev tipleri sizin için uygun değilse, Hemen Taşın üzerinden eksper talep ederek sizin için geçerli olan sabit fiyat teklifini alabilirsiniz.

Eksper sonrası aldığım teklif üzerinden indirim alabilir miyim?

Eksper sonrası teklif edilen tutar üzerinden indirim yapılamamaktadır, herhangi bir kampanya ile birleştirilememektedir, kredi kartı indirim kampanyası kullanılamamaktadır.

İleri tarihe rezervasyon oluşturabilir miyim?

Hemen Taşın web sitesi üzerinden ister ileri tarihe ister acil olarak anlık ihtiyaçlarınız için rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Hemen Taşın’a girdiğim bilgilerim güvende midir?

Hemen Taşın platformunda bulunan kişisel bilgileriniz güvende olup, 3.Şahıs firmalara veya iştiraklerimizle paylaşılmamaktadır.

Üyeliğimi istediğim zaman silebilir miyim?

Hemen Taşın üyeliğinizi dilediğiniz zaman silebilirsiniz.

Rezervasyonumu iptal edebilir miyim?

Rezervasyonunuza 24 saat süre kalana kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Hemen taşın acil seçeneği ile oluşturduğunuz rezervasyonlarda nakliye ekibinin onaylaması durumunda araç açılış ücretinin % 50’si oranında tutar faturalandırılmaktadır.

Adres yanlışlığı durumunda ne yapılır?

Adres eksik veya yanlış olması durumunda Hemen Taşın nakliye ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve detaylı bilgileri teyit edecektir.

Hemen Taşın hangi şehirlerde hizmet vermektedir?

Hemen Taşın şu an İSTANBUL’da hizmet vermektedir. İstanbul’dan diğer illere aralıksız eşya nakliyesi gerçekleştirmekteyiz. Ege Bölgesi için çalışmalarımız devam etmektedir.