Ofis Depolama

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Ofis eşyası depolama firmamız bünyesinden kaliteli ve profesyonel bir şekilde yapılır. Firmamız olarak ofis eşyalarınızın boyutuna ve ağırlığına göre paketleme yapıyoruz. Ofis eşyalarınız depoya götürülmek üzere nakliye araçlarına yüklenir ve depolama süreci başlar. Depoya alınan eşyalarınız ağırlıklarına ve boyutlarına göre sınıflandırma yapılarak depo içerisine yerleştirilir. Bu sınıflandırmanın nedeni farklı boyutlarda olan eşyaların birbirine zarar vermesine engellemektir.
Ofis eşyalarınızın depolama alanlarına yerleşimi ile sizlere yedek bir depo anahtarı verilir. Müşterimiz istediği zaman eşya kontrolü için depolama alanlarımıza gelebilir. Bazen ofislerde çok fazla eşya olması evrak karmaşası yaşanmasına sebebiyet verir. Evrak ve eşya karmaşası da çalışma alanında aradığını bunamaya neden olur. Ayrıca mekânın küçülmesine de sebebiyet verir. Firmamızda ofislerinizde kullanılmayan eşyalarınız için ofis eşyası depolama hizmeti alabilirsiniz. Ofislerde bulunan eşyalarınız kaliteli ve güvenli bir şekilde depolanır.

Güvenilir Ofis Eşyası Depolama Hizmetleri

Ofis eşyası depolama firmamız bünyesinde kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılır. Ofis depolama güven ve kalite gerektiren bir iştir. Emanet edilen ofis eşyalarının muhafazası profesyonellik gerektirir. Firmamız olarak ofis eşyası depolama konusunda kaliteden ödün vermiyor ve profesyonel depolama hizmeti sunuyoruz. Kalite ve profesyonellik firmamızdan olmazsa olmaz kurallarından biridir.
Firma olarak depolama hizmetimizi kaliteli ve temiz depolama alanlarımızda sunuyoruz. Depolama hizmetinden önce eşyalarınızı uygun paketleme ile tek tek paketliyoruz. Paketleme detayının kaliteli olması son derece önemlidir. Eşyaların güvenli bir şekilde muhafazası paketleme işleminden başlar. Ofis eşyalarınızın paketlenmesini adresinize gelerek uzman ekibimiz ile sağlıyoruz. Elektronik eşyalar ve evraklar büyük bir özenle paketlenerek nakliye araçlarımıza yerleştiriliyor.

Ofis Eşyası Depolama Süreci Nasıl İşliyor?

Ofis eşyası depolama süreci ekspertiz hizmeti ile başlar. Firmamız uzman personeli ile yapılan ekspertiz hizmetinde depolanması gereken eşyalar kontrol edilir. Tüm eşyalar uygun depolama koşulları çerçevesinde plana tabi tutulur. Bu saklama planı doğru depolama yeri doğru ambalaj sistemi şeklindedir. Tüm bu ayrıntılardan sonra nakliye işlemine geçilir. Ofis eşyası depolanması ve süreci boyunca tüm tehlikelere karşı eşyaların sigorta ile güvence altına alınarak yapılır. Eşyalar depolama süreci boyunca oluşabilecek deprem yangın hırsızlık gibi durumlara karşı sigortalıdır. Firmamıza ait olan depolama alanlarımız son sistem kamera ile 7 gün 24 saat boyunca izlenir. Ayrıca bu alanlar güvenlik personeli tarafından da korunan alanlardır. Ofis eşyalarınızı depolanmış olduğumuz alanlarımızın temizliğini düzenli olarak yapıyoruz. Ayrıca periyodik olarak ilaçlanan bu alanlar eşyalarınızın her türlü haşerata karşı da korunmasını sağlıyor.

Ofis Eşyası Depolama Alanları Özellikleri

Ofis eşyası depolama alanlarında eşyaların zarar görmemesi son derece önem arz eden bir detaydır. Eşyalarını depolanması demek eşyaların dışarı ile olan temasının kesilmesi demektir. Bu nedenle içerideki havalandırmanın önemi aşırı derecede dikkat gerektirir. Ofis eşyası depolama alanlarında yüksek bir havalandırma sistemi olması gerekir. Kaliteli bir havalandırma sistemi ile eşyalar toz kir ve çevresel her türlü faktörden uzak kalır nokta firmamıza ait olan depolama alanlarımız rutubet toz ve nemden uzak olan alanlardır. Eşya depolama alanlarımızın kontrollerini kesinlikle aksatmıyoruz. Ofis eşyalarınız depolama alanlarımıza alınmadan önce deponun iç temizliğini en ince detayına kadar yapıyoruz. Ofis eşyalarınızın konulacağı depolama alanları dezenfekte ediliyor ve eşyalarınızın muhafazası bu şekilde sağlanıyor. Ofis eşya depolama işlemi bir plan çerçevesinde yapılır. Firmamız olarak sunmuş olduğumuz ofis eşyası depolama sistemi kaliteli ve güvenilirdir. Eşya depolama alanlarımızda büyük bir ofisin ya da küçük bir büronun eşyalarının muhafazasını sağlayabilirsiniz. Tüm ofis eşyalarınızı depolama alanlarımıza güvenle teslim edebilirsiniz.