Mini Depolama Hizmeti

Mini Depolama Hizmeti

Mini depolama , küçük ebatta eşya depolama hizmetinin kısaltılmış adı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir veya birkaç parçadan oluşan küçük hacimli eşyaların tercihe göre özel mahfazalarda veya depo ortamlarında güvenli bir şekilde ücretine mukabil saklanması hizmetinin genel adıdır.
Günümüzde eşya depolama, profesyonel olarak kurumsal firmalar tarafından sağlanan bir hizmet çeşidi haline gelmiştir. Bunun sebebi insanların geçici sebeplerden ötürü eşyalarını güvenle emanet etme ihtiyacıdır.

Kimi ev ve iş yeri sahipleri için malzemelerin tamamının saklanması gerekirken kimileri için birkaç parçadan oluşan parçanın depolanması gerekebilir. Bu durumda bir odadan oluşan saklama alanı yerine yine özelleştirilmiş fakat metrekaresi/metreküpü daha küçük alan tercih edilmektedir.

Mini Eşya Depolama Nedir ?

Küçük parçalardan oluşan, az hacimli eşyaların belirli bir süre profesyonel ve kurumsal ev eşya depolama alanlarında saklanmasına mini eşya depolama adı verilmektedir. Firmamız Hemen Depola Eşya Depolama İstanbul merkezli tam entegre deposunda bu hizmeti de vermektedir.
Eşya depolama fiyatları listemizi incelediğinizde liste başında yer alan ve fiyat olarak gayet makul tuttuğumuz hizmetimiz mini depolama olarak değerlendirmelerinize sunulmuştur.

Mini Depolama Çeşitleri Nelerdir?

Mini depolama çeşitleri kendi içerisinde kategorize edilebilir. Müşterilerin tercihlerine göre güvenli, dikey saklama alanlarında muhafaza edilebildiği gibi özelleştirilmiş, kilitli bölmelerde veya mini oda diyebileceğimiz dolaplarda da saklanabilirler.
Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden yola çıkarak mini depolama çeşitlerini kendi içerisinde listeleyecek olursak;

 • Bireysel eşya depolama (Kişisel eşyaların küçük çanta veya kolilerinde güvenle saklanması)
 • Kurumsal eşya depolama (Firma veya diğer kurumlara ait arşiv niteliği taşıyan veya demirbaş teşkil eden parça eşyaların saklanması)
 • Beyaz eşya depolama (İleriye yönelik kullanımı düşünülen bir veya birkaç parçadan oluşan mini beyaz eşyalar mini depolama olarak değerlendirilebilir)
 • Antika eşya depolama (Antika değeri taşıyan kıymetli bir veya birkaç eşyanın özel korunaklı bölmelerde saklanması)
 • Mini Depolama Hizmetinde Önemli Olan Şeyler Nelerdir ?

  Mini depolama hizmetinde önemli olan husus hizmetin fiyat veya hacim olarak küçümsenmeden itina ile yerine getirilmesidir. Sektörde hizmet veren firmaların müşterilerinden gelen hiçbir talebi fiyatına veya iş hacmine göre değerlendirmeden titizlikle yerine getirmesi kurumsallığın bir ifadesidir.

  Hemen Depola Eşya Depolama olarak tüm müşterilerimize kurumsallığımızın bir gereği olarak eşit mesafede yaklaşıyor, asla iş seçmeden hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Bu sebeple küçük parçalardan oluşan eşya veya eşyaların saklanması taleplerine cevap verebilmek adına depomuzda özel bölümler, mini dolaplar ve odacıklar tesis edilmiştir.

  Müşterilerimizden gelen talepler değerlendirilerek fiyatlandırma seçeneklerine göre güvenli genel, güvenli özel alanlarda depolama hizmetini başlatmaktayız. Diğer depolama seçeneklerinde olduğu gibi sözleşme ve sigorta sağlanmakta olup şeffaflık ve teminat önceliğimizdir.

  Mini Depo Ölçüleri Nedir ?

  Eğer ölçülendirmelerle mini depolama sağladığımız depolardan bahsedecek olursak ortalama 6 m3 hacimden bahsedebiliriz. Firmamızın özel tam güvenlikli ve entegre deposunda hemen her türlü mini eşyalar için depolama sunulmaktadır.
  Mini depo ölçüleri:
  Derinlik : 200 cm
  Genişlik : 150 cm
  Yükseklik : 200 cm
  Ortalama Hacim : 6.2 m³
  Yukarıda verilen ölçüler ortalama mini eşya depolama bölmelerini kapsamaktadır. 6 ile 10 m3 arası eşya depolama fiyatlarımız gayet makul olup teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.